Kul att du har hittat till vår nya hemsida! Vid nylanserade hemsidor uppstår det ibland barnsjukdomar. Skulle du stöta på problem får du gärna maila till oss hello@voky.com så gör vi vårt bästa för att åtgärda det så snabbt vi kan!

Medarbetare

Adam Yaseen
Adam Yaseen
Account Manager
adam.yaseen@voky.com
010 - 155 60 93
Adam Zollner
Adam Zollner
CEO
adam.zollner@voky.com
010 - 155 60 32
Agnieszka Pakura 
Agnieszka Pakura 
Warehouse & Production
logistik@voky.com
010 - 155 60 50
Albin Tedenstrand
Albin Tedenstrand
Account Manager
albin.tedenstrand@voky.com
010 - 155 60 62
Alex Törnqvist
Alex Törnqvist
Procurement Specialist
alex.tornqvist@voky.com
010 - 155 60 36
Alexander Österberg
Alexander Österberg
Account Manager
alexander.osterberg@voky.com
010 - 155 60 80
Alice Fahlén
Alice Fahlén
Account Manager
alice.fahlen@voky.com
010 - 155 60 42
Amanda Edström
Amanda Edström
Procurement Specialist
amanda.edstrom@voky.com
010 - 155 60 08
Amanda Hansson
Amanda Hansson
Head of Account Management Team
amanda.hansson@voky.com
010 - 155 60 38
Angelica Johansson
Angelica Johansson
Head of Backoffice
angelica.johansson@voky.com
010 - 155 60 37
Anna Jernstedt
Anna Jernstedt
Warehouse & Production
logistik@voky.com
010 - 155 60 50
Annie Westlin
Annie Westlin
Product Marketer
annie.westlin@voky.com
010 - 155 60 40
Anton Karlsson
Anton Karlsson
Procurement Specialist
anton.karlsson@voky.com
010 - 155 60 52
Camilla Nyberg
Camilla Nyberg
Financial Assistant
camilla.nyberg@voky.com
010 - 155 60 97
Caroline Fossto
Caroline Fossto
Head of Account Management Team
caroline.fossto@voky.com
070 - 422 82 54
Cecilia Ahxner
Cecilia Ahxner
Account Manager
cecilia.ahxner@voky.com
010 - 155 60 84
Charbel Wannes
Charbel Wannes
Account Manager
charbel.wannes@voky.com
010 - 155 60 27
Christian Forsmar
Christian Forsmar
Account Manager
christian.forsmar@voky.com
010 - 155 60 82
Christian Siverskog
Christian Siverskog
Warehouse & Production
logistik@voky.com
010 - 155 60 58
Clint Favor
Clint Favor
Software Developer
hello@voky.com
010 - 155 10 00
Cornelia Fredheim
Cornelia Fredheim
Account Manager
cornelia.fredheim@voky.com
010 - 155 60 85
Daniel Hallingström
Daniel Hallingström
Account Manager
daniel.hallingstrom@voky.com
010 - 155 60 81
Daniel Hennemann
Daniel Hennemann
Account Manager
daniel.hennemann@voky.com
010 - 155 60 91
David Landin
David Landin
Head of Workwear
david.landin@voky.com
010 - 155 60 59