Inga offertförfrågningar är bindande - Skicka in vad du är intresserad av så kollar vi på det och återkopplar med en skriftligt offert

Medarbetare

Adam Yaseen
Adam Yaseen
Account Manager
adam.yaseen@voky.com
010 - 155 60 93
Adam Zollner
Adam Zollner
CEO
adam.zollner@voky.com
010 - 155 60 32
Agnieszka Pakura
Agnieszka Pakura
Warehouse & Production
logistik@voky.com
010 - 155 60 50
Albin Tedenstrand
Albin Tedenstrand
Account Manager
albin.tedenstrand@voky.com
010 - 155 60 62
Alex Törnqvist
Alex Törnqvist
Customer Service
alex.tornqvist@voky.com
010 - 155 60 36
Ali Ghiaszadeh
Ali Ghiaszadeh
Account Manager
Ali.Ghiaszadeh@voky.com
010 - 300 24 54
Amanda Edström
Amanda Edström
Account Manager
amanda.edstrom@voky.com
010 - 155 60 04
Amanda Hansson
Amanda Hansson
Head of Sales
amanda.hansson@voky.com
010 - 155 60 38
Andreas Pettersson
Andreas Pettersson
Account Manager
andreas.pettersson@voky.com
010 - 300 24 26
Anthony Cang
Anthony Cang
Software Developer
hello@voky.com
010 - 155 10 00
Anton Karlsson
Anton Karlsson
Administration Master Data
anton.karlsson@voky.com
010 - 155 60 52
Cecilia Ahxner
Cecilia Ahxner
Account Manager
cecilia.ahxner@voky.com
010 - 155 60 84
Charbel Wannes
Charbel Wannes
Account Manager
hello@voky.com
010 - 155 10 00
Christian Forsmar
Christian Forsmar
Account Manager
christian.forsmar@voky.com
010 - 155 60 82
Christian Siverskog
Christian Siverskog
Head of Embroidery
christian.siverskog@voky.com
010 - 155 60 58
Clint Arvin Favor
Clint Arvin Favor
Software Developer
hello@voky.com
010 - 155 10 00
Cornelia Fredheim
Cornelia Fredheim
Head of Sales
cornelia.fredheim@voky.com
010 - 155 60 85
Daniel Eek
Daniel Eek
Warehouse & Production
logistik@voky.com
010 - 155 60 50
Daniel Hallingström
Daniel Hallingström
Account Manager
daniel.hallingstrom@voky.com
010 - 155 60 81
Daniel Karlsson
Daniel Karlsson
Operative Buyer
daniel.karlsson@voky.com
010 - 300 24 60
David Andersson
David Andersson
Business Developer
david.andersson@voky.com
010 - 300 24 33
David Carrington
David Carrington
Account Manager
david.carrington@voky.com
010 - 155 10 00
Elin Fransson
Elin Fransson
Account Manager
elin.fransson@voky.com
010 - 300 24 58
Ella Jämsen
Ella Jämsen
Warehouse & Production
hello@voky.com
010 - 155 10 00