Hos oss får du alltid en skriftlig orderbekräftelse för godkännande innan din order blir bindande

Medarbetare

Adam Yaseen
Adam Yaseen
Account Manager
adam.yaseen@voky.com
010 - 155 60 93
Adam Zollner
Adam Zollner
CEO
adam.zollner@voky.com
010 - 155 60 32
Agnieszka Pakura
Agnieszka Pakura
Warehouse & Production
logistik@voky.com
010 - 155 60 50
Albin Tedenstrand
Albin Tedenstrand
Account Manager
albin.tedenstrand@voky.com
010 - 155 60 62
Alex Törnqvist
Alex Törnqvist
Procurement Specialist - Retail
alex.tornqvist@voky.com
010 - 155 60 36
Alexander Österberg
Alexander Österberg
Account Manager
alexander.osterberg@voky.com
010 - 155 60 65
Amanda Edström
Amanda Edström
Procurement Specialist
amanda.edstrom@voky.com
010 - 155 60 08
Amanda Hansson
Amanda Hansson
Head of Account Management Team
amanda.hansson@voky.com
010 - 155 60 38
Andreas Pettersson
Andreas Pettersson
Account Manager
andreas.pettersson@voky.com
010 - 300 24 26
Angelica Johansson
Angelica Johansson
Customer Service (Teamleader)
angelica.johansson@voky.com
010 - 155 60 37
Anna Jernstedt
Anna Jernstedt
Head of Textile Printing
logistik@voky.com
010 - 155 60 50
Annie Löfling
Annie Löfling
Product Marketer
annie.westlin@voky.com
010 - 155 60 40
Anton Karlsson
Anton Karlsson
E-Commerce Back-Office
anton.karlsson@voky.com
010 - 155 60 52
Arvid Frykberg
Arvid Frykberg
Warehouse & Production
logistik@voky.com
010 - 155 60 50
Caroline Fossto
Caroline Fossto
Head of Account Management Team
caroline.fossto@voky.com
073 - 725 32 33
Cecilia Ahxner
Cecilia Ahxner
Account Manager
cecilia.ahxner@voky.com
010 - 155 60 84
Charbel Wannes
Charbel Wannes
Account Manager
charbel.wannes@voky.com
010 - 155 60 27
Christian Forsmar
Christian Forsmar
Account Manager
christian.forsmar@voky.com
010 - 155 60 82
Christian Siverskog
Christian Siverskog
Head of Embroidery
logistik@voky.com
010 - 155 60 58
Clint Arvin Favor
Clint Arvin Favor
Software Developer
hello@voky.com
010 - 155 10 00
Cornelia Fredheim
Cornelia Fredheim
Account Manager
cornelia.fredheim@voky.com
010 - 155 60 85
Daniel Eek
Daniel Eek
Warehouse & Production
logistik@voky.com
010 - 155 60 50
Daniel Hallingström
Daniel Hallingström
Account Manager
daniel.hallingstrom@voky.com
010 - 155 60 81
Daniel Hennemann
Daniel Hennemann
Account Manager
daniel.hennemann@voky.com
010 - 155 60 91